Vitajte na stránkach našej Základnej školy v Hamuliakove.

Zriaďovateľom je obec Hamuliakovo. Škola poskytuje základné vzdelanie v slovenskom jazyku.

• Peter Veselý sa zaregistroval/a
  • Zoli sa zaregistroval/a
  • Martin Štefánik sa zaregistroval/a
  • Aline Kobzova sa zaregistroval/a
  • Milenca Lasac sa zaregistroval/a
  • Sunega Robert sa zaregistroval/a
  • Nikola Minarikova sa zaregistroval/a
  • Alena Maschkanová commented on Miriam Meszárosova's status
    V dňoch 13.a 14.3.2018 sa konalo okresné kolo matematickej súťaže Pytagoriáda .Našu školu reprezentovali žiaci 3.-6.roč. V každej kategórii sme mali nielen zastúpenie, ale aj úspešných riešiteľov.3.roč.- M. Knoško, 4.roč.- S.Vajgelová, 5.roč.-D.Pisarčiková, 6.roč.- R.Meszárosová.Žiačka 6.A Rebecca Meszárosová sa zúčastnila aj celoslovenskej vedomostnej súťaže Expert , kde získala titul Expert v téme Mozgolamy.Všetkým žiakom blahoželáme k úspechu .
    Mar 22 '18, 06:51PM
    Gratulujeme!!!
  • Alena Maschkanová komentoval/a fotku
    Dec 22 '17, 03:06PM
    Hodina kódu je celosvetové hnutie, ktorého sa zúčastňujú desiatky miliónov študentov z viac ako 180 zemí sveta. K dispozícii sú jednohodinové výukové programy vo viac ako 45 jazykoch. Projekt Hodina kódu začal ako hodinový úvod do informatiky, navrhnutý demystifikovať "kód", ukázať, že ktokoľvek sa môže naučiť základy a rozšíriť účasť v oblasti informatiky.
  • Alena Maschkanová komentoval/a fotku
    Dec 19 '17, 09:28PM
    Takúto čajovú pohodu s relaxáciou v tulivakoch a ešte aj s príjemnou hudbou zažili žiaci Zdravotného krúžku 19.12.