Vitajte na stránkach našej Základnej školy v Hamuliakove.

Zriaďovateľom je obec Hamuliakovo. Škola poskytuje základné vzdelanie v slovenskom jazyku.

• Alena Maschkanová commented on Miriam Meszárosova's status
    V dňoch 13.a 14.3.2018 sa konalo okresné kolo matematickej súťaže Pytagoriáda .Našu školu reprezentovali žiaci 3.-6.roč. V každej kategórii sme mali nielen zastúpenie, ale aj úspešných riešiteľov.3.roč.- M. Knoško, 4.roč.- S.Vajgelová, 5.roč.-D.Pisarčiková, 6.roč.- R.Meszárosová.Žiačka 6.A Rebecca Meszárosová sa zúčastnila aj celoslovenskej vedomostnej súťaže Expert , kde získala titul Expert v téme Mozgolamy.Všetkým žiakom blahoželáme k úspechu .
    Mar 22 '18, 06:51PM
    Gratulujeme!!!
    Dec 22 '17, 03:06PM
    Hodina kódu je celosvetové hnutie, ktorého sa zúčastňujú desiatky miliónov študentov z viac ako 180 zemí sveta. K dispozícii sú jednohodinové výukové programy vo viac ako 45 jazykoch. Projekt Hodina kódu začal ako hodinový úvod do informatiky, navrhnutý demystifikovať "kód", ukázať, že ktokoľvek sa môže naučiť základy a rozšíriť účasť v oblasti informatiky.
    Dec 19 '17, 09:28PM
    Takúto čajovú pohodu s relaxáciou v tulivakoch a ešte aj s príjemnou hudbou zažili žiaci Zdravotného krúžku 19.12.

Dec 19 '17, 09:17PM
    Naši žiačikovia z 1. A, 1.B a zo Zdravotného krúžku vytvorili kresbu do vianočnej pohľadnice a poslali do Domu seniorov v Rohovciach. Šťastné a veselé Vianoce prajeme!
    Dec 11 '17, 09:53PM
    ZŠ Hamuliakovo má tiež svoj defibrilátor... a to vďaka práci 2.A, ktorá sa zapojila do súťaže a vyhrala nielen to, ale aj ukážky prvej pomoci pre celý prvý stupeň a kurz pre učiteľov. Deň to bol naozaj náučný aj zábavný a nielen žiaci, ale aj učitelia sa vďaka projektu záchrana som ja veľa naučili.
    Dec 8 '17, 02:08PM
    Vlnenými čiapočkami si môžete ozdobiť interiér podľa ľubovôle.
    Dec 8 '17, 02:07PM
    Sošky anjelikov pre Vás vyrobili deti z 2.A.
    Dec 8 '17, 02:07PM
    Vianočné dielne v ŠKD, 4.A.
    Dec 8 '17, 02:06PM
    Takto vyrábame čiapočky :)
    Dec 8 '17, 02:06PM
    Magnetky.